VESIDA naujienos

Naujų baldų salonų pristatymai, reportažai ir svarbiausi įvykiai.

 • Naujoji raumplus stumdomųjų durų sistema „Facet”

  Naujoji raumplus stumdomųjų durų sistema „Facet”

  Pristatome visiškai naują raumplus stumdomųjų durų sistemą „Facet” – revoliucinį gyvenamosios erdvės papildymą, kuris jus sužavės. Sukurta Berlyno architekto ir dizainerio Michaelio Hilgerso, ši unikali stumdomųjų durų sistema sukurta su brangakmenius primenančiais rėmais, kurie jūsų interjerui suteiks prabangos ir elegancijos.       Naudodami „Facet” galite sukurti stulbinantį ir vientisą perėjimą tarp savo kambarių, kartu suteikdami savo interjerui žavesio. Brangakmenius primenantys rėmai gali būti anoduoto ir šlifuoto vario, šampano ir juodos spalvų, todėl juos lengva priderinti prie esamo interjero dizaino….

 • DRABUŽIŲ SPINTOS PO NUOŽULNIOMIS LUBOMIS

  DRABUŽIŲ SPINTOS PO NUOŽULNIOMIS LUBOMIS

  Išmanūs sprendimai erdvėms su nuožulniais stogais paprastai yra pagal individualius matmenis gaminamos drabužių spintos, pritaikytos nuožulniam stogui.

 • STUMDOMOS PERTVAROS – FUNKCIONALU IR ESTETIŠKA

  STUMDOMOS PERTVAROS – FUNKCIONALU IR ESTETIŠKA

  Išmanūs sprendimai erdvėms su nuožulniais stogais paprastai yra pagal individualius matmenis gaminamos drabužių spintos, pritaikytos nuožulniam stogui.

 • Patarimai, kaip susitvarkyti drabužių spintą

  Patarimai, kaip susitvarkyti drabužių spintą

  Visi norime, kad diena prasidėtų sklandžiai ir ramiai. Vienas pirmųjų darbų atsikėlus – apsirengti.

 • Vienas baldas viskam: kaip įmontuojamos drabužių spintos padeda susitvarkyti su visomis kambaryje pasitaikančiomis situacijomis

  Vienas baldas viskam: kaip įmontuojamos drabužių spintos padeda susitvarkyti su visomis kambaryje pasitaikančiomis situacijomis

  Įmontuojamos drabužių spintos yra tikrai universalūs baldai. Jas galima pritaikyti pagal esamus kampus, išnaudoti plotą po laiptais ar sukurti papildomą vietą daiktams laikyti po stogu, nesumažinant erdvės. Įmontuojamoje drabužių spintoje gali sutilpti visa virtuvė, skalbyklė, džiovyklė ir kita panaši įranga. Naudojant tokią spintą drabužiams laikyti, sukuriamas švarus ir nuo dulkių apsaugotas jų prieglobstis, o jei nusprendėte įsirengti drabužinę, į kurią galima įeiti, išpildysite svajonę turėti savo mažą nuosavą butiką. „Vesidoje“ rasite viską, ko reikia jūsų asmeninei įmontuojamai spintai, gaminamai pagal…

 • 8 patarimai Jūsų namų biurui

  8 patarimai Jūsų namų biurui

  Dirbti namuose reiškia daugiau lankstumo, mažiau kelionių ir daugiau saugumo COVID-19 kontekste.

 • Miegamojo spalvos

  Miegamojo spalvos

  Miegamasis yra daugiau nei tik kambarys jūsų namuose, tai yra gyvenamoji erdvė, kurioje praleidžiate maždaug trečdalį savo gyvenimo.

 • Stilinga, praktiška, patogu

  Stilinga, praktiška, patogu

  Projektuojant interjerą, ypač nedideliuose būstuose, dažnai kyla klausimas, kaip rasti vietos daiktams, neperkraunant erdvės, išsaugant estetinį vaizdą ir, žinoma, funkcionalumą.

 • Menas susikurti interjerą

  Menas susikurti interjerą

  Vieta daiktų laikymui, atvira erdvė ir erdvės išdėstymo menas – jokia kita lentynų sistema neprilygsta „Creo“ taip gerai ir paprastai suderinant šiuos tris aspektus.

 • Vientisumo principas

  Vientisumo principas

  Interjero dizaineriai taip pamėgo juodą spalvą, kad kartais net atrodo, jog be jos interjere šio to trūksta. Ši spalva interjere aktualumo nepraranda jau ne vienerius metus – ir ne veltui: juoda suteikia erdvei solidumo, padeda išryškinti akcentus, sukuria interjere vientisumo pojūtį.

 • Kokybė - statuso rodiklis

  Kokybė – statuso rodiklis

  Kai kalbame apie spintas ir jų slankiąsias duris, o ir apskritai apie slankiąsias pertvaras, visiškai akivaizdu, kad kokybės sąskaita taupyti neverta.