Gintarinė linija

 • Gintarinės linijos spintų vidaus įranga

  Gintarinė linija naudojama tik sieninėms spintoms įrengti.

  Išskirtinis Gintarinės linijos ypatumas tas, kad dalis spintos lentynų ir kabyklų tvirtinamos tiesiai prie sienos specialiais laikikliais. Spintoje nėra dugno, stogo ir galinės sienelės.

  Gintarinės linijos spintų vidaus įranga
 • Gintarinės linijos spintų vidaus įranga

  Gintarinės linijos spinta – nepakeičiama patalpose, kuriose yra kolektoriai, elektros ir priešgaisrinės saugos skydeliai.

  Gintarinės linijos spintų vidaus įranga
 • Gintarinės linijos spintų vidaus įranga

  Dėl sieninės spintos konstrukcinių ypatumų Gintarinės linijos detalės sujungiamos su specialiais kampukais ir tvirtinamos prie patalpų sienų, grindų bei lubų.

  Gintarinės linijos spintų vidaus įranga
 • Gintarinės linijos spintų vidaus įranga

  Gintarinė linija – nepakeičiama nestandartinėse erdvėse ir mansardose.

  Gintarinės linijos spintų vidaus įranga
 • Gintarinės linijos spintų vidaus įranga

  Gintarinės linijos spintų vidus projektuojamas kiekvienam klientui individualiai.

  Galite pasirinkti plokštės spalvą, kelnių kabyklas, ištraukiamas lentynas avalynei ir drabužiams.

  Jūsų komfortui siūlome stalčius su pritraukimo ir atmetimo funkcijomis.

  Gintarinės linijos spintų vidaus įranga

„Vesida“ gintarinė linija – tai profesionalus požiūris į spintas su stumdomomis durimis. Sprendimų įvairovė, mūsų gaminami baldai: patogi varstomų durų spinta, prieškambario spinta; miegamojo spinta; vaiko kambario spinta, virtuves spinta, biuro spinta, universali stumdomųjų durų spinta ir kiti gaminiai pranoks kiekvieno, net paties išrankiausio kliento, lūkesčius. Užsisakę sieninę spintą su stumdomomis durimis džiaugsitės ilgalaike investicija į gerą ir kokybišką baldą, kuris tarnaus ne vienerius metus. Gintarinės linijos spintos tvirtinamos prie sienų, grindų ir lubų, lengvai pritaikomos nestandartinėse erdvėse. Spintos su stumdomomis durimis gaminamos iš 18, 25 mm laminuotos plokštės su 0,5–2 mm PVC briauna. Namų jaukumą ir subtilų dekorą kurs plati siūlomų gaminių spalvinė paletė, didelis laminuotos ar dažytos plokštės pasirinkimas. Tai leis įsigyti naują baldą, stilinga spinta derės Jūsų bute. Erdvę vizualiai praplės veidrodžiai. Šviesos spalvinį žaismą galima kurti dažytais, skaidriais ar graviruotais stiklais. Jei reikia piešinio, rekomenduojama rinktis plėveles ant stiklo ar UV spaudą. Gintarinės linijos universali stumdomųjų durų spinta pasižymi fiksuotu lentynų aukščiu – spintos surenkamos su metaliniais ar plastikiniais kampukais. Renkantis gerą spintą, privalu apgalvoti savo poreikius. Patogi varstomų durų spinta taps Jūsų namų puošmena. Yra daiktų, kuriems būtini aukštesni uždari stalčiai, o galbūt norėsite kelių ištraukiamų rūbų krepšių, atvirų lentynų, kad galėtumėte iš karto matyti visą spintos vidų. Mūsų specialistai patars, rekomenduos ir pritaikys geriausią sprendimą Jūsų namams. „Vesida’’ spintos – tai apgalvotas unikalus baldų dizaino sprendimas.


  • Tikriausiai Vesidos staliai montuotojai yra su aukštuoju išsilavinimu? Darant bute remontą aš susidūriau su įvairiais darbuotojais. Jūsų montuotojai išsiskyrė ypatinga darbo ir elgesio kultūra.

  • Niekaip negalėjau apsispręsti dėl spintos konstrukcijos. Buvau pasikvietęs specialistus iš kelių įmonių. Jų pasiūlymai manęs neįtikino. Atvažiavo Vesidos konstruktorius. Aš pasinaudojau jo pasiūlymu, jo argumentai mane įtikino. Likau patenkintas, vertinu profesionalumą.

  • Pasidairius jūsų salone net galva susisuka nuo naudojamų medžiagų gausos. Ateidami galvojome,kad jau viską žinome,nes buvome ir kitur, tačiau tokios įvairovės niekur nematėme. Dabar teks viską apmąstyti iš naujo. Mes net negalvojome, kad vien tik durų gamyboje gali būti naudojama tiek įvairių medžiagų.

  • Jau 10 metų naudojamės jūsų gaminta spinta, jai nieko neatsitiko – detalės neatsilupo, briaunos neatšoko, stalčiai neiškrito, durys puikiai slankioja, malonu matyti ir tuos pačius darbuotojus. Taigi sugrįžome pas jus vėl.

  • Esame patenkinti jūsų firmos gaminiais (stumdomosiomis pertvaromis ir spintomis ). Dėkojame už jūsų patarimus, bei kokybišką darbą.

  • Man vakar sumontavo drabužinę. Atėjau padėkoti Vesidos darbuotojams už labai funkcionaliai ir patogiai suprojektuotą ir kokybiškai pagamintą ir sumontuotą drabužinę. Joje viskas numatyta, ja patogu naudotis. Būtinai rekomenduosiu Jus savo artimiesiems ir draugams.

  • Mums labai patiko jūsų pasiūlytas drabužinės išplanavimas, net negalvojome, kad taip galima padaryti. Esame labai patenkinti. Super!

  • Ačiū už patarimus funkcionaliai išplanuojant spintos vidų ir parenkant durų dizainą.

  • Maloniai nustebino lanksti Vesidos kainų sistema.

  • Esame nuolatiniai Vesidos klientai. Užsisakėme jau ne vieną spintą Vilniuje, todėl, kai prireikė spintų Palangoje, mes net neieškojome kitos firmos. Patinka greitas, profesionalus ir kokybiškas aptarnavimas.

  • BALDŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

   BALDŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

   Tam, kad baldai ilgai tarnautų ir turėtų gerą vaizdą, rekomenduojame laikytis sekančių taisyklių: Kiekvienas baldų elementas turi savo paskirtį, jis…

  • KOKIUS RŪBUS PLANUOJATE LAIKYTI SPINTOJE?

   KOKIUS RŪBUS PLANUOJATE LAIKYTI SPINTOJE?

   PASKAIČIUOKITE, KIEK VIETOS REIKĖS JŪSŲ RŪBAMS! Šiame puslapyje rasite daug naudingos informacijos ir patarimų, kurie padės jums susikurti individualią „Vesida“…

  • KOMFORTO ZONOS: SPINTOS AUKŠTIS IR GYLIS

   KOMFORTO ZONOS: SPINTOS AUKŠTIS IR GYLIS

   Norint praktiškai ir ergonomiškai išplanuoti skirtingas spintos zonas, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Pavyzdžiui, svarbu atsižvelgti į jūsų ūgį, erdvės…

  • Neapsisprendžiate kokių baldų norite – pasikvieskite konstruktorių į namus!

   Neapsisprendžiate kokių baldų norite – pasikvieskite konstruktorių į namus!

   Į savo namus galite pasikviesti konstruktorių, patarsiantį, kaip geriausia išplanuoti savo būsto erdvę bei kokius baldus pasirinkti.

  • Kokios durys geriau tinka sieninei spintai? Stumdomos ar varstomos?

   Kokios durys geriau tinka sieninei spintai? Stumdomos ar varstomos?

   Apie sieninės spintos privalumus turbūt niekam nekilo abejonių? Sieninės spintos privalumai: Sieninė spinta dažniausiai įrengiama nuo grindų iki lubų, todėl…

  • Jei planuojate daryti remontą

   Jei planuojate daryti remontą

   Dar prieš pradedant remontą patartina išsirinkti vietą spintai. Sieninei spintai įrengti jokių apribojimų nėra – tinka laiptų apačia, vietos, kur…

  • Užsiregistruokite NEMOKAMAM matavimui
  • Ekspozicijos išpardavimas
  • Specialus pasiūlymas stumdomoms durims
  • 1 CM SPINTOS – UŽ KAVOS PUODELIO KAINĄ!