Auksinė linija

 • AUKSINĖS LINIJOS SPINTŲ VIDAUS ĮRANGA

  Auksinės linijos spintų vidaus įrangą galima komplektuoti individualiai pagal savo poreikius.

  Tai geriausias kokybės ir kainos santykis.

  AUKSINĖS LINIJOS SPINTŲ VIDAUS ĮRANGA
 • AUKSINĖS LINIJOS SPINTŲ VIDAUS ĮRANGA

  Auksinės linijos spintos vidaus įranga dėl savo konstrukcijos labai tinka vaikų kambariui, todėl kad joje galima keisti daiktų sandėliavimo ir pakabinimo aukštį.

  AUKSINĖS LINIJOS SPINTŲ VIDAUS ĮRANGA
 • AUKSINĖS LINIJOS SPINTŲ VIDAUS ĮRANGA

  Stalčių frontai iš vienspalvės plokštės – vienas iš siūlomų papildomų dizaino sprendimų.

  AUKSINĖS LINIJOS SPINTŲ VIDAUS ĮRANGA
 • Auksinės linijos spintų vidaus įranga

  Auksinės linijos spintų vidus gaminamas pagal individualius matmenis ir turi universalią   sienelių, pertvarų ir lentynų sujungimo sistemą.

  Dėl šios priežasties visi vidaus įrangos elementai gali būti sumontuoti bet kokiame pageidaujamame aukštyje.

  Auksinės linijos spintų vidaus įranga
 • Auksinės linijos spintų vidaus įranga

  VESIDA Auksinės linijos spintoje siūlome sumontuoti įvairius krepšius drabužiams, patalynei, avalynei sudėti.

  Priklausomai nuo poreikių, spintoje gali būtų sumontuotos reguliuojamo aukščio, ištraukiamos lentynos, stalčiai, kabyklos.

  Auksinės linijos spintų vidaus įranga
 • Auksinės linijos spintų vidaus įranga

  Populiariausia Auksinės linijos sistemai naudojama plokštė – balta lygi, tačiau plokštę galima pasirinkti iš plataus medžiagų asortimento.

  Auksinės linijos spintų vidaus įranga

Skandinavišku stiliumi ir puikia kokybe pasižyminti Auksinė nestandartinių spintų linija tiems, kurie nekantrauja įsirengti šiuolaikiškus namus. Svarbiausia, kad  visi elementai būtų sudėti tvarkingai, nuosekliai, susijungtų į bendrą visumą. Sieninė spinta, kurios viduje esanti balta plokštė padės sukurti tvarkos, estetikos ir erdvės pojūtį. Naudojamos kokybiškos jungtys, kurios paslėptos baldo detalių viduje, todėl spintos vidus bei išorė yra minimalistinio stiliaus ir dvelkia skandinaviška dvasia. Auksinės linijos universali stumdomųjų durų spinta  bus tvirta, ilgaamžė, tarnaus ne vienerius metus. Auksinės linijos spintų su stumdomomis durimis kūrėjų, dizainerių sprendimai labai aktualūs šeimoms, kurios augina vaikus. Sieninė spinta, jos detalės yra gaminamos su visais reikalingais gręžimais, o tai leidžia keisti lentynų, kabyklų ir kitų vidaus elementų aukštį,  lengvai perkelti  juos  iš vienos spintos  vietos į kitą. Spintos su stumdomosiomis durimis vidus gali būti formuojamas atsižvelgiant į augančių atžalų ūgį. Tinka ir  turintiems vienintelę spintą namuose, nes prireikus pakabinti ilgesnį paltą – lengvai pakeisite kabyklos aukštį. Auksinės linijos spintų pagrindinis privalumas ir esminis akcentas – autonominė konstrukcija.  Šią pagal individualų užsakymą pagamintą sieninę spintą galima išrinkti ir perkelti į naują vietą. Tai yra ypač patogu žmonėms, kurie nuomojasi namus, tačiau nori turėti pagal individualius pageidavimus sukurtą modernaus dizaino baldą. Spintos su stumdomomis durimis vidaus konstrukcija yra surenkama iš detalių, kurios nėra tvirtinamos prie sienų ar lubų. Tai apsaugo namų interjerą, jų sienas nuo gręžiojimo, užtikrina puikų estetinį vaizdą netgi perstačius baldus.  Reguliuojamos spintos vidaus įrangos kojelės kompensuoja grindų nelygumus. Būtent šią spintą  surinkti yra labai paprasta, pridedama spintos surinkimo instrukcija. „Vesida’’ auksinės linijos spintos – autonominės konstrukcijos baldų dizaino sprendimas. Tai yra patogūs, išgrynintų formų baldai jaukiems namams, traukiantys dėmesį savo elegancija ir vientisumu. Skandinaviško stiliaus esmė – grožis slypi paprastume.


  • Esame patenkinti jūsų firmos gaminiais (stumdomosiomis pertvaromis ir spintomis ). Dėkojame už jūsų patarimus, bei kokybišką darbą.

  • Maloniai nustebino lanksti Vesidos kainų sistema.

  • Niekaip negalėjau apsispręsti dėl spintos konstrukcijos. Buvau pasikvietęs specialistus iš kelių įmonių. Jų pasiūlymai manęs neįtikino. Atvažiavo Vesidos konstruktorius. Aš pasinaudojau jo pasiūlymu, jo argumentai mane įtikino. Likau patenkintas, vertinu profesionalumą.

  • Esame nuolatiniai Vesidos klientai. Užsisakėme jau ne vieną spintą Vilniuje, todėl, kai prireikė spintų Palangoje, mes net neieškojome kitos firmos. Patinka greitas, profesionalus ir kokybiškas aptarnavimas.

  • Pasidairius jūsų salone net galva susisuka nuo naudojamų medžiagų gausos. Ateidami galvojome,kad jau viską žinome,nes buvome ir kitur, tačiau tokios įvairovės niekur nematėme. Dabar teks viską apmąstyti iš naujo. Mes net negalvojome, kad vien tik durų gamyboje gali būti naudojama tiek įvairių medžiagų.

  • „Įsirenginėju baldus naujame name. Man reikalingos kelios spintos ir drabužinės. Bute, kuriame gyvenu dabar, irgi Vesidos spintos, įrengtos prieš penkis metus. Kadangi jokių priekaištų neturiu, atėjau vėl į Vesidą. Čia tiek naujų medžiagų! Gerai, kad vadybininkė salone padėjo pasirinkti. Užsisakiau Vesidoje – firma sena, patikima, o baldai nauji, šiuolaikiniai.“

  • Ačiū už patarimus funkcionaliai išplanuojant spintos vidų ir parenkant durų dizainą.

  • Jau 10 metų naudojamės jūsų gaminta spinta, jai nieko neatsitiko – detalės neatsilupo, briaunos neatšoko, stalčiai neiškrito, durys puikiai slankioja, malonu matyti ir tuos pačius darbuotojus. Taigi sugrįžome pas jus vėl.

  • Mums labai patiko jūsų pasiūlytas drabužinės išplanavimas, net negalvojome, kad taip galima padaryti. Esame labai patenkinti. Super!

  • Tikriausiai Vesidos staliai montuotojai yra su aukštuoju išsilavinimu? Darant bute remontą aš susidūriau su įvairiais darbuotojais. Jūsų montuotojai išsiskyrė ypatinga darbo ir elgesio kultūra.

  • BALDŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

   BALDŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

   Tam, kad baldai ilgai tarnautų ir turėtų gerą vaizdą, rekomenduojame laikytis sekančių taisyklių: Kiekvienas baldų elementas turi savo paskirtį, jis…

  • KOKIUS RŪBUS PLANUOJATE LAIKYTI SPINTOJE?

   KOKIUS RŪBUS PLANUOJATE LAIKYTI SPINTOJE?

   PASKAIČIUOKITE, KIEK VIETOS REIKĖS JŪSŲ RŪBAMS! Šiame puslapyje rasite daug naudingos informacijos ir patarimų, kurie padės jums susikurti individualią „Vesida“…

  • KOMFORTO ZONOS: SPINTOS AUKŠTIS IR GYLIS

   KOMFORTO ZONOS: SPINTOS AUKŠTIS IR GYLIS

   Norint praktiškai ir ergonomiškai išplanuoti skirtingas spintos zonas, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Pavyzdžiui, svarbu atsižvelgti į jūsų ūgį, erdvės…

  • Neapsisprendžiate kokių baldų norite – pasikvieskite konstruktorių į namus!

   Neapsisprendžiate kokių baldų norite – pasikvieskite konstruktorių į namus!

   Į savo namus galite pasikviesti konstruktorių, patarsiantį, kaip geriausia išplanuoti savo būsto erdvę bei kokius baldus pasirinkti.

  • Kokios durys geriau tinka sieninei spintai? Stumdomos ar varstomos?

   Kokios durys geriau tinka sieninei spintai? Stumdomos ar varstomos?

   Apie sieninės spintos privalumus turbūt niekam nekilo abejonių? Sieninės spintos privalumai: Sieninė spinta dažniausiai įrengiama nuo grindų iki lubų, todėl…

  • Jei planuojate daryti remontą

   Jei planuojate daryti remontą

   Dar prieš pradedant remontą patartina išsirinkti vietą spintai. Sieninei spintai įrengti jokių apribojimų nėra – tinka laiptų apačia, vietos, kur…

  • Specialus pasiūlymas stumdomoms durims
  • Užsiregistruokite NEMOKAMAM matavimui
  • Ekspozicijos išpardavimas
  • 1 CM SPINTOS – UŽ KAVOS PUODELIO KAINĄ!