BALDŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

Tam, kad baldai ilgai tarnautų ir turėtų gerą vaizdą, rekomenduojame laikytis sekančių taisyklių:

  • Kiekvienas baldų elementas turi savo paskirtį, jis skirtas tam tikrai naudojimo sričiai, todėl baldu naudotis reikia pagal jo funkciją.
  • Baldai pritaikyti buitiniam naudojimui apšildomose patalpose be didelių temperatūros ir drėgmės svyravimų, todėl negali būti naudojami aktyvių cheminių medžiagų arba padidinto drėgnumo aplinkoje. Palankiausias klimatinis režimas baldų eksploatavimui, kai oro temperatūra yra ne žemesnė nei 150C ir santykinė drėgmė 65%. Nukrypimai (neatitikimas) nuo optimalių sąlygų, taip pat kai baldai stovi prie šildymo prietaisų, veikiami tiesioginių saulės spindulių, blogina baldų vartotojiškas sąvybes, pagreitina paviršių senėjimą ir plokščių paviršių deformaciją.
  • Stumdomų durų metalinius elementus patartina valyti švelniu skudurėliu ir sutepti WD-40 priemone, kuri nuo metalinių paviršių išsklaido drėgmę, šalina girgždėjimą ir triukšmą, atpalaiduja užstrigusias dalis, padeda nuvalyti įvairias nuosėdas: tepalus, riebalus, padengia paviršius antikorozine plėvele. Tai padės išsaugoti Jūsų kasdien naudojamo gaminio funkcionalumą.
  • Apatinį bėgelį būtina išsiurbti dulkių siurbliu nesubraižant bėgelio paviršiaus.
  • Baldų paviršių valykite su tam skirtomis priemonėmis. Draudžiama bet kokių baldinių paviršių valymui naudoti priemones ir medžiagas, kempines su kietu paviršiumi, metaliniais šeriais ir pan. Naudokite minkštą audinį ar zomšą.
  • Maksimaliai leistina apkrova spintų ir stelažų lentynoms – 20kg, stalčių dugnui – 10kg. Visą svorį reikia paskirstyti tolygiai visame plote, aukštesnės spintos rekomenduojame labiau užpildyti apatines sekcijas.
  • Po tam tikro eksploatacinio periodo kai kurios mechaninės dalys: vyriai, ratukai, sąvaržos, lankstai praranda optimalų reguliavimą. Tai sunkina durų varstymą, stalčių ištraukimą, sukelia gergždėjimą. 1 kartą metuose rekomenduojame profilaktiškai sutepti bėgelius, suveržti sąvaržas, medvaržčius, sureguliuoti lankstus.

 

Šių baldų priežiūros taisyklių nesilaikymas sukelia gaminio trūkumus bei gedimus ir gali būti priežastimi, dėl kurios prarasite teisę į garantinį remontą!