Vesida 4/ON

 • VESIDA 4/ON stumdomos durys

  VESIDA 4/ON stumdomosios durys sukurtos klientams, mėgstantiems minimalistinio stiliaus interjerą.

  VESIDA 4/ON stumdomos durys
 • VESIDA 4/ON stumdomos durys

  VESIDA 4/ON stumdomųjų durų dizainas turi būti vientisas, nes jos neturi padalinimų ir negali būti kombinuojamos skirtingos medžiagos.

  VESIDA 4/ON stumdomos durys
 • VESIDA 4/ON stumdomos durys

  VESIDA 4/ON įsprūdoms naudojami dažyti stiklai arba veidrodžiai.

  Taip pat galima naudoti UV spaudą arba klijuoti dekoratyvinę plėvelę.

  VESIDA 4/ON stumdomos durys

Kuriant modernų interjerą, vienas pagrindinių siekių – turėti erdvius namus.  Klientų noras matyti, kaip saulės šviesa nevaržomai keliauja per kambarius ištisą dieną, vis dažnesnis ir Lietuvoje, ir Skandinavijos šalyse. Panaikintas koridorius, o drabužių spinta integruota į sieną su minimalistinio stiliaus durų sistema ir ypač plonu stumdomų durų rėmeliu – sukurs jaukumą Jūsų namams. Itin plonas stumdomų durų rėmelis tinka šviesiems interjerams. Visi stumdomų durų apatiniai ratukai yra su guoliais, taip užtikrinamas sistemos ilgaamžiškumas ir komfortiškas durų slankiojimas: nėra nepageidaujamų garsų, atidarant ir uždarant duris; jos stumdomos lengvai, nenaudojant fizinės jėgos. Šiuolaikinės slenkančios sistemos jau seniai tapo svarbia interjero dalimi, galinčia pabrėžti ir išryškinti tam tikrus interjero akcentus arba išvis „nematomai ištirpinti“ baldą bendroje erdvėje. Plonas stumdomų durų rėmas puikiai tiks net didžiausiems architektūros gurmanams. Jei prie spintos pastatysite jaukų, spalvingą krėslą, rekomenduojama prie jo priderinti stumdomas duris, klijuotas dekoratyvine plėvele, atkartojančia krėslo atspalvius, ornamentiką. Dažyto stiklo stumdomos durys pagyvins namų interjerą neįprastu fonu. Stiklo plokštė su nuotrauka arba vienspalviu fonu gali tapti išskirtiniu Jūsų namų akcentu. Minimalistinio stiliaus durų sistema skirta tiems, kurie drąsiai priima naujoves. Stumdomųjų durų sistema gali tapti originaliu namų akcentu.


  • Maloniai nustebino lanksti Vesidos kainų sistema.

  • Ačiū už patarimus funkcionaliai išplanuojant spintos vidų ir parenkant durų dizainą.

  • „Įsirenginėju baldus naujame name. Man reikalingos kelios spintos ir drabužinės. Bute, kuriame gyvenu dabar, irgi Vesidos spintos, įrengtos prieš penkis metus. Kadangi jokių priekaištų neturiu, atėjau vėl į Vesidą. Čia tiek naujų medžiagų! Gerai, kad vadybininkė salone padėjo pasirinkti. Užsisakiau Vesidoje – firma sena, patikima, o baldai nauji, šiuolaikiniai.“

  • Jau 10 metų naudojamės jūsų gaminta spinta, jai nieko neatsitiko – detalės neatsilupo, briaunos neatšoko, stalčiai neiškrito, durys puikiai slankioja, malonu matyti ir tuos pačius darbuotojus. Taigi sugrįžome pas jus vėl.

  • Niekaip negalėjau apsispręsti dėl spintos konstrukcijos. Buvau pasikvietęs specialistus iš kelių įmonių. Jų pasiūlymai manęs neįtikino. Atvažiavo Vesidos konstruktorius. Aš pasinaudojau jo pasiūlymu, jo argumentai mane įtikino. Likau patenkintas, vertinu profesionalumą.

  • Man vakar sumontavo drabužinę. Atėjau padėkoti Vesidos darbuotojams už labai funkcionaliai ir patogiai suprojektuotą ir kokybiškai pagamintą ir sumontuotą drabužinę. Joje viskas numatyta, ja patogu naudotis. Būtinai rekomenduosiu Jus savo artimiesiems ir draugams.

  • Esame nuolatiniai Vesidos klientai. Užsisakėme jau ne vieną spintą Vilniuje, todėl, kai prireikė spintų Palangoje, mes net neieškojome kitos firmos. Patinka greitas, profesionalus ir kokybiškas aptarnavimas.

  • Pasidairius jūsų salone net galva susisuka nuo naudojamų medžiagų gausos. Ateidami galvojome,kad jau viską žinome,nes buvome ir kitur, tačiau tokios įvairovės niekur nematėme. Dabar teks viską apmąstyti iš naujo. Mes net negalvojome, kad vien tik durų gamyboje gali būti naudojama tiek įvairių medžiagų.

  • Esame patenkinti jūsų firmos gaminiais (stumdomosiomis pertvaromis ir spintomis ). Dėkojame už jūsų patarimus, bei kokybišką darbą.

  • Mums labai patiko jūsų pasiūlytas drabužinės išplanavimas, net negalvojome, kad taip galima padaryti. Esame labai patenkinti. Super!

  • BALDŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

   BALDŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

   Tam, kad baldai ilgai tarnautų ir turėtų gerą vaizdą, rekomenduojame laikytis sekančių taisyklių: Kiekvienas baldų elementas turi savo paskirtį, jis…

  • KOKIUS RŪBUS PLANUOJATE LAIKYTI SPINTOJE?

   KOKIUS RŪBUS PLANUOJATE LAIKYTI SPINTOJE?

   PASKAIČIUOKITE, KIEK VIETOS REIKĖS JŪSŲ RŪBAMS! Šiame puslapyje rasite daug naudingos informacijos ir patarimų, kurie padės jums susikurti individualią „Vesida“…

  • KOMFORTO ZONOS: SPINTOS AUKŠTIS IR GYLIS

   KOMFORTO ZONOS: SPINTOS AUKŠTIS IR GYLIS

   Norint praktiškai ir ergonomiškai išplanuoti skirtingas spintos zonas, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Pavyzdžiui, svarbu atsižvelgti į jūsų ūgį, erdvės…

  • Neapsisprendžiate kokių baldų norite – pasikvieskite konstruktorių į namus!

   Neapsisprendžiate kokių baldų norite – pasikvieskite konstruktorių į namus!

   Į savo namus galite pasikviesti konstruktorių, patarsiantį, kaip geriausia išplanuoti savo būsto erdvę bei kokius baldus pasirinkti.

  • Kokios durys geriau tinka sieninei spintai? Stumdomos ar varstomos?

   Kokios durys geriau tinka sieninei spintai? Stumdomos ar varstomos?

   Apie sieninės spintos privalumus turbūt niekam nekilo abejonių? Sieninės spintos privalumai: Sieninė spinta dažniausiai įrengiama nuo grindų iki lubų, todėl…

  • Jei planuojate daryti remontą

   Jei planuojate daryti remontą

   Dar prieš pradedant remontą patartina išsirinkti vietą spintai. Sieninei spintai įrengti jokių apribojimų nėra – tinka laiptų apačia, vietos, kur…

  • Užsiregistruokite NEMOKAMAM matavimui
  • Ekspozicijos išpardavimas
  • Specialus pasiūlymas stumdomoms durims
  • 1 CM SPINTOS – UŽ KAVOS PUODELIO KAINĄ!