Naujoji drabužinių vidaus įrangos kolekcija

Praktiškos ir kartu elegantiškos drabužinės įrengimas neturi būti iššūkis. Viskas, ko reikia Jūsų naujajai spintai ar drabužinei, tai puikiai apgalvoti spintų vidaus aksesuarai. Pristatome naująją drabužinių vidaus įrangos kolekciją „Elite”, kuri buvo sukurta žmonėms, ieškantiems namuose šiek tiek prabangos, bet kartu pageidaujantiems funkcionalių daiktų laikymo sprendimų.

 

 

Atraskite ateities daiktų laikymo galimybes naudodami stalčius su stikliniais šonais, kurie buvo sukurti atsižvelgiant į eleganciją ir stilių. Stikliniai stalčių šonai kiekvienai drabužinei suteiks unikalią bei modernią išvaizdą. Tai idealus sprendimas tiems, kurie vertina minimalistinį dizainą ir nori savo interjerui suteikti unikalaus, išskirtinio charakterio. Stalčių šonai yra antracito spalvos su tamsiai pilku grūdintu stiklu, kuris suteiks prabangos jūsų drabužinei.

 

 

Dėl stiklinių stalčių šonų spintos ir drabužinės tampa lengvesnės ir erdvesnės. Dėl to net mažesni kambariai atrodo didesni, o erdvė tampa atviresnė ir draugiškesnė. Mūsų stalčiai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, tai garantuoja jų ilgaamžiškumą ir tvirtumą, be to stikliniai šonai yra atsparūs pažeidimams ir lengvai valomi, todėl stalčiai išliks patrauklūs daugelį metų.

 

 

Pilno ištraukimo bėgelių dėka lengvai pasieksite saugomus daiktus ir greitai rasite tai, ko jums reikia, o švelnaus uždarymo mechanizmas užtikrins visapusišką naudojimosi komfortą.

Nė viena drabužinė neapsieina be ištraukiamos kelnių kabyklos, kuri neleidžia kelnėms susiglamžyti. Kabykloje įrengti išimami skersiniai su neslystančia danga, kuri užtikrina, kad kelnės nenuslystų.

 

 

Kiekvienai batų rūšiai galime pasiūlyti dvejopo tipo ištraukiamas batų lentynas – tinklines ir metalines. Abiejų tipų batų lentynose įrengti pilno ištraukimo ir švelnaus uždarymo bėgeliai.

 

 

„Elite” drabužinių vidaus įranga skirta ypač platiems drabužinės segmentams, kurie gali būti iki 900mm pločio. Įrangos plotis yra reguliuojamas, todėl ją galima įrengti ir ypač nestandartinėse erdvėse.