STUMDOMOS PERTVAROS – FUNKCIONALU IR ESTETIŠKA

KAMBARIŲ PERTVAROS

Mes, Vesida, esame jūsų profesionalūs pagalbininkai, į kuriuos galite kreiptis dėl stumdomųjų durų, kurios tarnaus kaip kambarių pertvaros. Mūsų brošiūrose rasite didelę kambarių pertvarų idėjų įvairovę.

Kada naudojamos kambarių pertvaros?

Dažniausiai šiuolaikinės kambarių pertvaros yra naudojamos skirtingoms zonoms, pavyzdžiui, virtuvei ir valgomajam arba svetainei ir valgomajam, atskirti.

Jų taip pat pasitaiko kuriant įeinamas drabužines. Čia, be drabužių spintos sistemos, naudojamos pagal individualų užsakymą pagamintos stumdomosios durys.

Kambarių pertvaros dažnai yra stacionaraus elemento kairėje ir dešinėje pusėse bei dviejų stumdomųjų durų per vidurį derinys. Jos dažnai naudojamos tiek asmeninėse, tiek viešosiose zonose. Pastaruoju atveju kambarių pertvaros yra naudojamos projektuojant ir kuriant biurus, įrengiant posėdžių sales, atskirus darbo kabinetus ir uždaras zonas.

Visi produktai gaminami pagal individualius matmenis ir reikalavimus. Jei norite gauti išsamų projektą ir pasiūlymą, kreipkitės į mūsų Vesida Spintu pasaulis salonus.

 

5 idėjos, kaip su kambario pertvara sukurti konstrukcines erdves

1. Kambarių atskyrimas

Su kambarių pertvaromis su stumdomosiomis durimis akimirksniu susikursite laikinas kambarių konstrukcijas, kurias vėliau vėl galima atverti ir mėgautis didesne erdve. Gaminant maistą virtuvės zonoje stumdomosios kambarių pertvaros sulaiko garus, kvapus ir triukšmą, kurie nepatenka į greta esančią svetainę, atskiria miegamąjį nuo vonios kambario arba namų biurą nuo laisvalaikio zonos.

2. Svetainės struktūros formavimas naudojant kambario pertvarą

Didelis kambarys, kuriame yra daug erdvės, bet mažai galimybių atskirti zonas, kasdieniame gyvenime gali būti nepraktiškas. Pavyzdžiui, kai vienam žmogui reikia aptarti svarbius reikalus telefonu arba jis nori paskaityti, o kitas žiūri mėgstamą laidą per televizorių, arba norima atskirti vaikų žaidimo zoną. Kad ir kaip malonu turėti privačios erdvės, retkarčiais visai malonu ja pasidalinti. Naudojant stumdomąsias duris, pertvaras ir stacionarius elementus su stiklu tai įmanoma vos panorėjus.

 

3. Namų biuro įrengimas

Neturite vietos atskiram darbo kambariui? Norint atskirti asmeninį darbo laiką nuo laisvalaikio, svarbu, kad darbo vieta nuolat nebūtų jūsų regos lauke. Su kambarių pertvaromis galima sumaniai įrengti net ir nedideles nišas.

 

4. Įeinamos drabužinės miegamajame

Kambario pertvara leidžia sukurti atskirą erdvę miegamajame. Net ir mažuose kambariuose galima įgyvendinti svajonę apie įeinamą drabužinę. Kad maksimaliai išnaudotumėte erdvės privalumus, nepamirškite nišų ir nuožulnių lubų.

 

5. Įgyvendinkite atviro biuro koncepciją

Atvira biuro erdvė yra skirta sukurti darbuotojų bendruomeniškumo, bendrystės ir atsakomybės jausmą. Tačiau tokiose erdviose darbo vietose labai lengva išsiblaškyti arba atitraukti kitų dėmesį. Atviro išdėstymo biure sprendimas naudoti pertvaras jūsų darbo vietai suteikia neįtikėtino lankstumo. Su pertvara galima kurti atviro biuro koncepciją, kuri maksimaliai padidina darbuotojų gebėjimą susikaupti, nes sumažina dėmesį blaškančių garsinių ir vaizdinių dirgiklių poveikį. Stiklo pertvaros išlaiko bendruomeniškumo, bendrystės ir atsakomybės jausmą, kurio siekiama kuriant atvirus biurus.