Stumdomosios durys: individualus sprendimas kiekvienai patalpai

Stumdomosios durys – elegantiškas ir vietą taupantis sprendimas įvairioms namų erdvėms. Dėl savo universalumo ir funkcionalumo stumdomosios durys jau ilgą laiką yra populiarus šiuolaikinio būsto ir interjero dizaino stiliaus pasirinkimas. Nesvarbu, ar norite įrengti drabužinę, ar nuožulnias palėpės spinteles aprūpinti stumdomosiomis durimis, ar perplanuoti erdvę ir stumdomąsias duris panaudoti kaip kambario pertvaras – galimybių išpildyti Jūsų interjero svajones yra daugybė.

Išskirtiniai sprendimai Jūsų namams

Renkantis stumdomąsias duris, svarbiausias vaidmuo tenka individualumui. Kiekviename kambaryje vyrauja savita erdvinė specifika, o kiekviename žmoguje – skirtingos idėjos ir pageidavimai. Pagal užsakymą gaminamos stumdomosios durys leidžia rasti tobulą sprendimą, atitinkantį konkrečius Jūsų poreikius. Pasirinkę labiausiai patinkančią durų įsprūdą iš medžio ar stiklo, galėsite suprojektuoti tokias stumdomąsias duris, kurios nepriekaištingai derės prie Jūsų gyvenimo stiliaus ir pabrėš Jūsų namų savitumą.

Stumdomosios drabužinių durys: stilinga tvarka

Drabužinės skirtos ne tik drabužiams laikyti, bet ir atsikvėpti bei pasiruošti naujai dienai. Stumdomosios durys suteikia elegantišką sprendimą, kaip stilingai pakabinti drabužius ir kartu juos apsaugoti nuo dulkių ir nešvarumų. Stumdomąsias duris galite suprojektuoti pagal savo skonį – su permatoma stiklo įsprūda, kad matytumėte savo mėgstamiausius rūbus, arba su medine įsprūda, kad drabužinėje būtų šilta ir jauku.

Stumdomosios durys spintoms kambariuose su nuožulniomis lubomis: optimalus vietos panaudojimas

Kambarius su nuožulniomis lubomis dažnai būna sudėtinga įrengti, ypač kalbant apie spintas. Tačiau stumdomosios durys ir čia gali puikiai pasitarnauti. Lanksčios įrengimo galimybės, pavyzdžiui, lubose ar grindyse įrengti mechanizmai arba pakabinamas „AIR“ variantas, suteikia galimybę stumdomąsias duris šauniai pritaikyti prie nuožulnių lubų ypatumų. Taip racionaliai išnaudojamas kiekvienas laisvo ploto centimetras, o kartu įrengiama stilinga ir praktiška spinta, kuri tobulai dera prie Jūsų kambario interjero.

 

 

Stumdomosios durys kaip skiriamosios kambario sienelės: universalumas ir privatumas

Atviro plano gyvenamojoje patalpoje kartais norisi atskirti ar atitverti atskiras zonas, neieškant kompromisų dėl patalpos erdvumo ir sklandumo. Tokioms erdvėms padalinti gali pasitarnauti stumdomosios durys. Gyvenamąjį plotą prireikus galite perskirti į atskiras zonas, taip užtikrindami privatumą, bet neatsisakydami atviro interjero charakterio. Galite savo nuožiūra nuspręsti, ar pasirinksite permatomą, ar nepermatomą durų įsprūdą.

Stumdomosios durys su ekranu: technologijos ir stilius

Ypač novatoriškas ir modernus stumdomųjų durų variantas – integruotas ekranas. Stumdomosiose duryse galite įrengti ekraną ir taip mėgautis multimedijos patirtimi. Ir kaip namų kino sprendimas svetainėje, ir kaip informacinė lenta konferencijų salėje – kūrybiškai panaudotos stumdomosios durys išskirtiniu būdu suderina technologijas ir stilių, o Jūsų patalpa įgauna futuristinį akcentą.

Stumdomosios durys pagal individualų projektą: Jūsų kūrybiškumui nėra ribų

Stumdomųjų durų projektavimo laisvei nėra jokių aprbojimų. Durų įsprūdą galite pasirinkti pagal savo sumanymą iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, medžio ar stiklo. Taip pat pasitelkti įvairias spalvas ir apdailą, kad stumdomosios durys puikiai derėtų prie Jūsų interjero. Modernus, minimalistinis stilius ar kaimiški akcentai – stumdomosios durys suteikia galimybę įgyvendinti bet kokią savito stiliaus idėją.

Kelias į svajonių duris

Sukurti savo svajonių duris visai paprasta. Toliau rasite Jums padėsiančią metodiką:

  1. Pasisemkite įkvėpimo: apsilankykite „Vesida Spintų pasaulis“ interneto svetainėje ir susipažinkite su pateikta informacija. Čia rasite daug idėjų ir skirtingų spintų dizainų bei sužinosite apie jų įgyvendinimo galimybes.
  2. Susisiekite su artimiausio salono „Spintų pasaulis“ specialistu ir susitarkite dėl konsultacijos.
  3.  Konsultacijos: savo idėjas ir pageidavimus galite aptarti susitikę su „Vesida“ specialistu. Jis supažindins Jus su įvairiais pasirinkimais bei medžiagomis ir padės išsirinkti tinkamiausias stumdomąsias duris.
  4. Profesionalus matavimas: „Vesida“ specialistas atvyks į Jūsų namus ir tiksliai išmatuos Jūsų patalpas. Taip bus užtikrinta, kad stumdomosios durys idealiai atitiks Jūsų kambario situaciją.
  5. Durų užsakymas: atlikus matavimą, jau galite užsisakyti duris. Visą informaciją apie užsakymą ir pristatymą Jums suteiks „Vesida“ prekybos specialistas.
  6. Gamyba: stumdomosios durys pagal individualų užsakymą gaminamos „Vesida“ gamykloje. Patyrę meistrai užtikrina, kad Jūsų svajonių durys būtų pagamintos itin tiksliai ir kokybiškai.
  7. Profesionalus durų įrengimas: stumdomąsias duris Jūsų namuose įrengs kvalifikuoti meistrai. Galite būti ramūs žinodami, kad Jūsų durys bus įrengtos itin profesionaliai.
  8. „Vesida“ stumdomąsias duris pagal užsakymą ir kitus interjero sprendimus gamina jau 30 metų. Mūsų prekybos specialistai dirba visoje Lietuvoje. Įgyvendindami Jūsų individualius pageidavimus, ypač pabrėžiame kokybę, dizainą ir funkcionalumą. „Vesida“ pagal užsakymą pagamintos stumdomosios durys patalpoms suteikia individualumo ir kartu leidžia sutaupyti vietos.
  9. Stumdomosios durys – tai praktiškas ir estetiškas sprendimas įvairioms namų patalpoms. Pagal užsakymą pagamintos stumdomosios durys leidžia įgyvendinti individualias idėjas ir atitinka Jūsų poreikius. Skirtingos durų įsprūdos iš medžio ir stiklo atveria gausybę dizaino pasirinkimų, kurie pabrėš Jūsų būsto ir interjero stilių. Stumdomosios durys – kaip skiriamoji sienelė, drabužinės durys, durys spintai kambaryje su nuožulniomis lubomis – Jūsų namams suteikia išskirtinį charakterį.
  10. Pasisemkite įkvėpimo iš „Vesida Spintų pasaulis“ interneto svetainės, susisiekite su mūsų prekybos specialistu ir susitarkite dėl konsultacijos. Tikslus matavimas, gamyba pagal užsakymą ir profesionalus įrengimas užtikrina, kad „Vesida“ pagal užsakymą pagamintos stumdomosios durys puikiai derės Jūsų interjere. Atraskite „Vesida“ stumdomųjų durų pasaulį ir sukurkite savo svajonių būstą.