Naujoji raumplus stumdomųjų durų sistema „Facet”

Pristatome visiškai naują raumplus stumdomųjų durų sistemą „Facet” – revoliucinį gyvenamosios erdvės papildymą, kuris jus sužavės. Sukurta Berlyno architekto ir dizainerio Michaelio Hilgerso, ši unikali stumdomųjų durų sistema sukurta su brangakmenius primenančiais rėmais, kurie jūsų interjerui suteiks prabangos ir elegancijos.
 
 
 
Naudodami „Facet” galite sukurti stulbinantį ir vientisą perėjimą tarp savo kambarių, kartu suteikdami savo interjerui žavesio. Brangakmenius primenantys rėmai gali būti anoduoto ir šlifuoto vario, šampano ir juodos spalvų, todėl juos lengva priderinti prie esamo interjero dizaino.
 

 
Stumdomųjų durų sistema „Facet” sukurta naudojant aukštos kokybės medžiagas, kad būtų užtikrintas patvarumas ir ilgaamžiškumas. Ji veikia sklandžiai ir tyliai, todėl idealiai tinka erdvėms, kuriose ramybė ir tyla yra prioritetas. Sistemą lengva sumontuoti ir prižiūrėti, todėl ji bus ilgalaikė investicija į jūsų namus.
 
 
 
Stumdomų durų sistema „Facet” iš kitų tradicinių stumdomų durų išsiskiria išskirtiniu dizainu. Brangakmenius primenantys rėmai sukuria nepakartojamą šviesos žaismą ir gali patraukliai švytėti įvairiais atspalviais. Nesvarbu, ar jūsų interjero stilius modernus, ar tradicinis, „Facet” stumdomųjų durų sistema papildys bet kokią aplinką.
 

 
Viename lygyje su profiliu esanti rankena harmoningai prisitaiko prie jo formos, neišsikišdama į matymo lauką.
 

Naudodami „Facet” galite paversti savo gyvenamąją erdvę prabangia ir rafinuota oaze, kuri padarys neišdildomą įspūdį visiems įeinantiems. Taigi nelaukite ir atnaujinkite savo namus naudodami „Facet” stumdomųjų durų sistemą iš raumplus. Patirkite brangakmenių spindesį savo namuose su „Facet”.
 
 
Daugiau informacijos apie naująją stumdomų durų sistemą – jau netrukus!