Patarimai, kaip susitvarkyti drabužių spintą

Visi norime, kad diena prasidėtų sklandžiai ir ramiai. Vienas pirmųjų darbų atsikėlus – apsirengti. Ar kada nors esate atsidūrę tokioje situacijoje, kai stovite priešais savo drabužių spintą ir nerandate reikiamų drabužių? Pateiksime jums keletą patarimų, kaip sutvarkyti savo drabužių spintą ir susikurti patogesnę sistemą.

Štai keletas patarimų, kurie palengvins jūsų rytą:

 

 

Pasirinkite tinkamą drabužių spintą

Galimybės suprojektuoti įvairiausias drabužių spintą yra neišsemiamos. Nesvarbu, norite spintos su stumdomosiomis durimis ar tokios  drabužinės, į kurią galima įeiti, galima įgyvendinti visus jūsų pageidavimus. Kad būtų lengviau suprojektuoti jūsų naująją drabužių spintą, verta žvilgtelėti į jau turimą šios paskirties baldą. Mieliau naudojatės drabužių skersinį ar laikote drabužius sulankstytus lentynose? Ar rankenėlės yra tinkamame aukštyje? Atskiros komforto zonos priklauso nuo jūsų kūno sudėjimo. Mūsų tikslas – optimaliai patogi ir praktiška spinta. Jei norite maksimaliai išnaudoti turimą erdvę į aukštį ir sunkiau pasiekiamas daiktų laikymo vietas, galite įsirengti nuleidžiamą drabužių kabyklą. Galite rinktis iš daugybės įvairiausių priedų. Be to, nepamirškite savęs paklausti: kiek vietos turite dabar ir kiek jos prireiks ateityje?

Atsikratykite nereikalingų drabužių

Jei turite per daug panašių drabužių, kurie jums nebereikalingi, dėl to galite jausti įtampą. Atsikratykite drabužių, kurie jums jau nebetinka, ir palengvinkite savo naštą. Skamba keistai, bet nenaudojami drabužiai taip pat yra nereikalingas bagažas, kurį nešiojamės su savimi. Reviziją drabužių spintoje rekomenduojame atlikti du kartus per metus. Nereikalingus drabužius galite paaukoti arba parduoti įvairiose prekybos platformose.

Išrūšiuokite pagal metų laikus

Lietpaltis kabo prie vasarinės suknelės? O žieminė striukė – šalia palaidinių? Jei turite pakankamai vietos, kad laikytumėte kiekvienam metų laikui skirtus drabužius atskirai, taip ir padarykite. Jei jūsų spintoje nėra pakankamai vietos, joje galite palikti tam sezonui tinkamus drabužius, o kitus laikyti kažkur kitur.

 

 

 

Tinkamai susitvarkykite savo drabužių spintą, sudėliokite drabužius pagal grupes

Kai patariame, kad džinsus ir marškinėlius trumpomis rankovėmis reikia laikyti atskirai, tikriausiai nepasakome jums nieko naujo. Drabužius rūšiuokite ne tik pagal jų kategorijas, bet ir pagal spalvą ant pakabų arba tam tikruose skyreliuose, kad būtų lengviau rasti norimą drabužį. Tai taip pat padės jums išvengti chaoso, kuris gali kilti akimirksniu.

Atskirai spintoje laikykite aksesuarus ir apatinius drabužius. Stalčiai su atskirais skyreliais idealiai tiks akiniams nuo saulės, diržams ir rankinėms. Pastarąsias taip pat galite sukabinti. Batams rekomenduojame naudoti nuožulnias „raumplus“ lentynėles su apvadais, kurios padeda palaikyti tvarką batų karalystėje. Jei reikia tvarkingai susidėti kaklaraiščius, galite rinktis jiems skirtą kabyklą.

 

Mūsų paskutinis patarimas: naudodami uždaromus skyrelius galite paslėpti daiktus, kurie netelpa niekur kitur.

Naudodamiesi šiais patarimais žengsite  milžinišką žingsnį link tvarkos drabužių spintoje. Kad spinta tarnautų kuo ilgiau, būtina tinkamai ja rūpintis. Rekomenduojame ją išvalyti kartą per sezoną, kad ant drabužių nepatektų dulkių.