Vientisumo principas

Interjero dizaineriai taip pamėgo juodą spalvą, kad kartais net atrodo, jog be jos interjere šio to trūksta. Ši spalva interjere aktualumo nepraranda jau ne vienerius metus – ir ne veltui: juoda suteikia erdvei solidumo, padeda išryškinti akcentus, sukuria interjere vientisumo pojūtį.

Naujausiomis interjero tendencijomis nuolat besidominti ir į jas reaguojanti spintų gamintoja „Vesida“ į savo asortimentą įtraukė ir juodos spalvos spintų rėmus. Bendrovės direktorius Vaclavas Šulžickis sako, kad tai dažniausias pasirinkimas, nors yra galimybių rinktis įvairias spalvas. Pasak jo, šiandien namų aplinkoje vyraujant minimalizmui ir juodai spalvai, svarbios visos detalės. Minimalizmas – gana griežtas ir lakoniškas, todėl išrankus detalėms, o kai jų nedaug, tuščia erdvė tampa neįdomi. Šio stiliaus gerbėjai puikiai žino, kaip sėkmingai monotoniją ir nuobodulį interjere išsklaido grafiškos linijos: jos apibrėžia daiktų formas, išryškina kontrastingus raštus. „Tai ypač svarbu derinant juodos spalvos elementus, nes įvairūs gamintojai naudoja skirtingus paviršių padengimo būdus – nuo anodavimo iki dažymo milteliniu būdu, todėl iškart pasirinkus tarpusavyje derančius baldus išvengiama didelio galvosūkio, kaip suplanuoti, kad nė viena detalė nerėžtų akies“, – įsitikinęs UAB „Vesida“ direktorius.

 

 

„VESIDOS“ GAMINIAI PRITAIKOMI ĮVAIRIEMS INTERJERO SPRENDIMAMS – PAKLAUSIOSE INDUSTRINIO STILIAUS LOFTŲ ERDVĖSE SU AUKŠTOMIS LUBOMIS GALIMA NESUNKIAI PRITAIKYTI STILINGUS IR PRAKTIŠKUS SPRENDIMUS: VARSTOMOSIOS DURYS GAMINAMOS IKI 2,7 M AUKŠČIO, O STUMDOMOSIOS – NET IKI 3,5 M. TAI PADEDA SUKURTI VIENTISUMO POJŪTĮ BEI PABRĖŽTI STILIAUS IŠSKIRTINUMĄ.

 

 

DĖMESYS DETALĖMS – HARMONINGO IR VIENTISO INTERJERO SĄLYGA. INOVATYVUMU IR VOKIŠKA KOKYBE IŠSISKIRIANTI „VESIDA“ PASIRŪPINA, KAD KLIENTAMS NETEKTŲ SUKTI GALVOS, AR PASIRINKTI BALDAI IR PERTVAROS DERĖS TARPUSAVYJE.

 

 

Gamintojo „Vesida“ asortimentas išsiskiria tuo, kad jame galima rasti vienodo stiliaus spintų, lentynų, pertvarų, metalinių drabužių sistemų, o galimybė įsigyti šiuos baldus pagal individualius poreikius taip pat padeda išvengti papildomų rūpesčių. Dar daugiau – gamintojas baldus yra pasiruošęs prisiderinti prie užsakovų poreikių ir skirtingo biudžeto projektų. „Vesida“ gamina įvairių klasių stumdomų durų sistemas, tad kiekvienas gali rasti sau priimtinos kainos aukštos kokybės gaminių. Judantys sistemų mechanizmai yra testuojami, todėl net ir skirtingų klasių sprendimai yra ilgaamžiai, pasižymintys vokiška kokybe ir naujoviškomis technologijomis.