Kokybė – statuso rodiklis

Kai kalbame apie spintas ir jų slankiąsias duris, o ir apskritai apie slankiąsias pertvaras, visiškai akivaizdu, kad kokybės sąskaita taupyti neverta. Didžiąją šių gaminių pasiūlos dalį sudaro standartinis, lengvai atpažįstamas ir jau šiek tiek pabodęs dizainas, bet kam rinktis tai, ką turi visi, jei galima įsigyti individualų kūrinį, padedantį sukurti išskirtinį interjerą?

Tiems, kuriems iš tikrųjų rūpi ilgalaikė kokybė, naudojimo patogumas ir patikimumas, UAB „Vesida“ siūlo rinktis 5 ir 6 klasių –„Premium“ lygio slankiąsias sistemas. Gaminant jas, pasirūpinama netik puikiu eksterjeru, bet ir visomis tomis nedidelėmis, tačiau labai svarbiomis detalėmis, kurios suteikia gaminiui ilgaamžiškumo, ypatingo tvarumo ir net savotiško statuso požymio.

Įsigiję „Premium“ slankiąsias duris, užmiršite,kas tai yra klupinėjimas ant slenkstelio. Juk apatinį bėgelį galima įtaisyti tiesiog grindų dangoje. O tiems, kurie nenori pažeisti prabangių grindų vientisumo, „Vesida“ siūlo pakabinamąsias duris, važinėjančias viršutiniu bėgeliu. Čia ir atsiskleidžia išskirtinė „Premium“ lygio kokybė: kabinamieji mechanizmai tokie kokybiški ir tvirti, kadlengvai išlaiko ir sunkesnes duris. O ir pačius bėgelius užsakovo pageidavimu galima paslėpti po karnizu, priderintu prie interjero.

Viena iš „Premium“ lygio stumdomųjų durų sistemų – „Vesida 6/C42“ – sukurta lakoniškiems, elegantiškiems interjerams. Šiuolaikiškumo šioms durims suteikia plonytė poros milimetrų storio aliuminio profilio linija, sutvirtinanti rėmą ir suteikianti jam stabilumo. Rėmas gali būti dažomas bet kokia pasirinkta matine arba blizgia spalva, imituoti natūralios medienos raštą ir struktūrą. O pačiai plokštei puikiai tinka ir stiklas, ir fototapetai, ir veidrodis…

Kokybė - statuso rodiklis

Vokiečių dizaineriai šiai sistemai sukūrė specialias rankenėles, derančias ir prie aliuminio juostelės, ir prie elegantiško rėmelių dizaino, bet pasirinkimas vien jomis neapsiriboja. Jei tik yra noro, durų plokštumasgalima padalyti į kelias dalis horizontaliai(ir net apipavidalinti jas skirtingomis medžiagomis), o rankenėlės nedaryti išvis,suteikiant gaminiui papildomo lakoniškumo.

Elegantiškos stumdomų durų rankenėlės

Klasikos mėgėjams bendrovė „Vesida“ pristato sistemą „Vesida 6/B“, gaminamą iš stabilių,patikimų medžio dulkių plokščių, išfrezuotų išskirtiniu raštu – tarsi atkartojant įsprūdines duris. „Vesidos“ dizaineriai pagrįstai didžiuojasi idealia šio rašto precizika ir subtiliomis detalėmis, nuo kurių dvelkte dvelkia santūria,kilminga prabanga. Ši apdaila ypač puikiai atrodo nudažyta bet kuria pasirinkta spalva,blizgia ar matine. Jos tarsi sako: „Mūsų šeimininkas turi skonį, stilių ir statusą!“ Baldinė plokštė, kad ir kokia būtų kokybiška bei tvirta, ilgainiui linkusi šiek tiek deformuotis,ir šią problemą dar prieš jai atsirandant išsprendžia sistemos 6/B durų plokštumas iš vidaus sutvirtinantys metaliniai strypai.Papildomas svoris uždarant ir atveriant visiškai nejuntamas: to pasiekta naudojant preciziškus,lengvai ir tyliai judančius uždarymo mechanizmus. Dar niekad nebuvo taip malonu pastumdyti tokias tyliai, bet solidžiai užsidarančias duris, kurių judėjimas yra visiškai kontroliuojamas.

Kruopščiai apgalvotos detalės, idealiai veikiantys tvirti mechanizmai, santūrus ir solidus dizainas,patikimas ir ilgaamžis veikimas bei neabejotinai puiki išvaizda, puošianti bet kurį interjerą, –tai yra tie veiksniai, dėl kurių verta pasirinkti „Premium“ stumdomąsias duris.

Tekstas Anetos Vaitkienės, „Namas ir aš” Nr. 164