Menas susikurti interjerą

Vieta daiktų laikymui, atvira erdvė ir erdvės išdėstymo menas – jokia kita lentynų sistema neprilygsta „Creo“ taip gerai ir paprastai suderinant šiuos tris aspektus. Dėl patrauklaus šios sistemos filigraninių profiliuočių ir modulinių komponentų derinio šie netvirtinami baldai puikiai tinka gyvenamosioms zonoms, įėjimo zonoms ir namų biurams. „Creo“ visada derinamas vizualinis lengvumas ir meniškas vaizdas, kad ir kas tai bebūtų – aukšta spintelė ar indauja, baldai įvairiai aparatūrai, drabužinė ar biuro baldai.

Aiškus juodos spalvos anoduotų arba šampano spalvos milteliniu būdu dengtų aliuminio profiliuočių išsidėstymas puikiai kontrastuoja su spalvotais medžio korpusais ir todėl atrodo kaip duoklė Pito Mondriano (Piet Modrian) darbams trimačiu formatu. Šiuolaikiška, grafiška ir nesenstančio grožio „Creo“ gali būti konfigūruojama įvairiausiais būdais tiek „portretiniu“, tiek „peizažiniu“ stiliumi. Taip gimsta ir tikri meno kūriniai.

Dizaino duetas

„Creo“ ir varstomųjų durų grakštumas (Slim Line) – darni partnerystė.

Kūrybinės dėžutės schema: į aliuminio rėmą pagal jūsų pageidavimą ir numatomą paskirtį galima sumontuoti skirtingas lentynas ir korpusus. Galima rinktis atvirus ir uždarus dėžutės modelius su viena arba dvejomis durelėmis, stalčių elementais, įvairiomis nugarinėmis plokštėmis, kabyklomis drabužiams ir stalviršiais. Pavyzdžiui, asmeniškai pritaikytame (Mix & Match) komplekte, kur derinami ir maišomi skirtingi elementai, korpusas su atvartu tapta interguotu namų baru.

Derantis vaizdas

„Creo“ ir „S1200 Air“ stumdomosios durys – tobulas derinys.

Mūsų namų biure jūs esate viršininkas. „Creo“ derinamas lankstumas ir erdviniai reikalavimai. Be to, atrasime vietos net po nuožulniu stogu. Renkantis paviršius jūsų noras – mums įsakymas: sukuriami patrauklūs juodos arba šampano spalvos aliuminio rėmo deriniai su įvairiais lako tonais, puošybos ir stiklo variantais.

Atnaujintas prieškambaris

Creo“ irvarstomųjų durų grakštumas (Slim Line) –  unifikuotoji dizaino koncepcija.

Prieškambario zona yra namų vizitinė kortelė – sukurkite savo asmeninį prekės ženklą. Pavyzdžiui, su ypatingų spalvų korpusais. Tokios spalvos puikiai atrodys kuriant asmeninius derinius.

Deranti juoda drabužių kabykla suteiks puristinį potėpį ir mielai priglaus jūsų ir svečių lauko drabužius.