DRABUŽIŲ SPINTOS PO NUOŽULNIOMIS LUBOMIS

Išmanūs sprendimai erdvėms su nuožulniais stogais paprastai yra pagal individualius matmenis gaminamos drabužių spintos, pritaikytos nuožulniam stogui. Pas mus kiekvienas baldas gaminamas atsižvelgiant į individualius poreikius ir matmenis. Tai reiškia, kad galime pasiūlyti baldus nuo drabužinės, optimalaus daiktų laikymo erdvės sprendimo iki nepastebimo namų biuro sprendimo po nuožulniu stogu.

 

 

Drabužių spintų patalpose po nuožulniais stogais planavimą laikome viena pagrindinių savo kompetencijų. Dėl daugiau nei 28 metų patirties ir ypatingos gaminių kokybė galime pasiūlyti išmanius, pagal individualius užsakymus gaminamus sprendimus patalpoms . Gaminame įvairioms naujų erdvių po nuožulniu stogu paskirtims pritaikytas interjero sistemas. Taip pat siūlome įvairias durų serijas, kad patalpa, jei to pageidauja klientas, vėl taptų „nematoma“.

 

 

5 būdai, kai maksimaliai išnaudoti nuožulnias lubas

 

1. Išnaudokite erdves pritaikydami individualius sprendimus
Individualūs sprendimai gyvenimui po  nuožulniu stogu leidžia lengvai išnaudoti stogo šlaitus neprarandant erdvės. Nes pagal individualius poreikius ir matmenis pagaminta drabužių spinta stogo nišai yra ne tik tikras erdvės stebuklas – ji taip pat gali būti panaudota įgyvendinant itin individualius apstatymo baldais sprendimus.

 

2. Pasinaudokite idėjų gausa
Kaip išnaudoti esamus stogo šlaitus – ir padaryti tai kuo optimaliau – neaukojant vaizdo – tai iššūkis, kylantis gyvenant erdvėse po nuožulniais stogais. Jei, pavyzdžiui, stogo nišoje norima įrengti spintą, galima sukonfigūruoti įmontuojamą spintą, kuri milimetro tikslumu atitiktų sienų kontūrus. Su turimomis interjero sistemomis suteikiame didžiausią projektavimo laisvę.

 

3. (Drabužių spintos) durys po nuožulniomis lubomis
Stumdomosios durys gali būti tiek pritaikomos individualiai, tiek  universalios. Taip pat galima rinktis iš daugybės variantų, todėl spinta tampa beveik nepastebima gyvenamosios erdvės dalimi, yra pritaikoma prie patalpos interjero dizaino kaip aukštos kokybės baldas su atitinkamu užpildu arba tarnauja kaip ypatingas akcentas. Pavyzdžiui, taikant dekoratyvinę skaitmeninę spaudą, su kuria galima panaudoti nuožulnios konstrukcijos stogą, kaip didesnių matmenų fotosienelę. Net ir tais atvejais, kai po nuožulniu stogu lieka nedidelis aukštis, stumdomųjų durų ir daiktų laikymo sprendimo deriniu pasiekiamas optimalus rezultatas – tiek vizualiai, tiek funkcine prasme.

 

4. Esamos daiktų laikymo erdvės pritaikymas numatytai paskirčiai

Už stumdomųjų durų esanti vidaus sistema su kintamais matmenimis ir saugojimo variantais tiksliai pritaikoma turimai daiktų laikymo vietai ir jos numatytai paskirčiai. Net jei turite visiškai kitokių idėjų ir planų erdvei po nuožulniu stogu, joje galite laikyti viską – nuo dulkių siurblio ir panašių prietaisų iki tikslios atkurties muzikinio centro su kompaktinių diskų kolekcija – kas turėtų būti visada po ranka, bet ne visada matoma.

 

5. Neaukokite komforto
Po nuožulniu stogu esančios daiktų laikymo erdvės konstrukcija yra sukurta taip, kad tiksliai atitiktų jūsų pageidavimus, įskaitant visus su ja susijusius elementus: nuo drabužių kabyklų, stalčių ir lentynų iki keltuvo drabužiams, ištraukiamos lentynėlės kaklaraiščiams ir veidrodžio.