Stilinga, praktiška, patogu

Projektuojant interjerą, ypač nedideliuose būstuose, dažnai kyla klausimas, kaip rasti vietos daiktams, neperkraunant erdvės, išsaugant estetinį vaizdą ir, žinoma, funkcionalumą. Svarbiausias spintos, bibliotekos ar kitos daiktų laikymo vietos įrengimo žingsnis – durų pasirinkimas. Jos turi būti ne tik kokybiškos bei patogios, bet ir stilingos, derančios prie konkretaus interjero dizaino – juk neretai tokios durys tampa svarbiu kambario akcentu. Apie skirtingas durų rūšis, jų savybes ir pritaikymą konsultuoja spintų gamintojai „Vesida“.

SPINTOS SU STUMDOMOSIOMIS DURIMIS

„Vesidos“ spintos su stumdomosiomis durimis gali tapti stilingu ir jaukiu prieškambario, miegamojo, vaikų ar darbo kambario baldų elementu, puikiai tinka nestandartinėse palėpių erdvėse. Spinta gali funkcionuoti kaip erdvi drabužinė, kurioje tilps ne tik jūsų garderobas, bet ir kiti reikalingi daiktai. Funkcionalus dizainas, kiekvienam daiktui numatyta vieta formuos estetišką, tvarkingą daiktų saugojimo vietą. Tokio baldo baigiamuoju akcentu tampa stumdomosios durys, paslepiančios visą spintos turinį. Jų dizainą galima rinktis iš didelio galimos apdailos asortimento. Į stumdomąsias duris gali būti įmontuoti veidrodžiai, vizualiai padi-dinantys erdvę, šviesos žaismą galima sukurti dažytais, skaidriais ar graviruo-tais stiklais, lentynose ar ant pakabos rėmų įmontuotu LED apšvietimu.

VARSTOMOSIOS DURYS

Varstomosios durys išsiskiria elegantiškais fasadais ir funk-cionalumu: jas galima pritaikyti įvairioms daiktų susidėjimo vietoms, pradedant įprastomis spintomis ir baigiant knygų spinta ar indauja. Ieškantiems išskirtinumo „Vesida“ siūlo naujos konstrukcijos sistemą – aliuminio rėmo varstomą-sias RPS duris su tonuotu grūdintu stiklu – jis leis matyti viską, kas sudėta viduje, ir lengviau rasti norimus daiktus. Aliuminio rėmo varstomosios RPS sistemos durys sujungia eleganciją ir lengvumo pojūtį, tai padeda sukurti stulbinamą rezultatą. Inovatyvi varstomoji sistema, integruota į plony-tės linijos profilį, tiesiogine žodžio prasme yra šio išskirtinio naujo produkto ašis. Stiklas gali būti tonuojamas bronzos, juoda arba pilka spalva, jis išlieka permatomas, bet ir šiek tiek slepia spintos turinį. Be to, stiklinė durų plokštuma su-kuria vizualiai didesnės erdvės pojūtį.

SVARBIOS DETALĖS

Projektuojantiems spintą „Vesida“ siūlo specialių spintos priedų, padedančių sukurti didesnį komfortą ir leidžiančių lengviau rasti spintoje sudėtus daiktus. Krepšiai avalynei ir drabužiams, stalčiais su padalinimo konstrukcija, įvairūs laiki-kliai, ištraukiamos kabyklos, tylaus uždarymo mechanizmai ir panašūs priedai gali būti montuojami bet kurioje drabužinėje, atsižvelgiant į individualius poreikius ir pageidavimus.

MODERNI STUMDOMŲJŲ DURŲ SISTEMA

„Vesidos“ slankiųjų durų modelis 5/S1200 – puikus atradimas sie-kiantiems susikurti minimalistinį, lakonišką, jaunatviškai modernų ir paprastą interjerą. Pagrindinis šių durų modelio bruožas – labai siauras aliuminio rėmelis, dažytas tamsiai bronzine, sidabrine arba balta ir juoda spalvomis. Tvirta rėmo konstrukcija leidžia sumontuoti net iki 1800 cm pločio duris, aplink naudojamas siauras profilis suformuoja vos matomą rėmelį, kuris išryškina durų segmento grožį. „Vesidos“ 5/S1200 stumdomąsias duris galima papildyti sinchroniniu durų atidarymo mechanizmu. Šį mechanizmą patogu įrengti pertvarose, nes, pastūmus vienas duris, kita pusė atsidaro sinchroniškai. Šios durys gali būti įrengtos su apatiniu arba viršutiniu bėgeliu. Esant kliento poreikiui, apatiniai bėgeliai gali būti įleidžiami į grindis.