Vesida 6/S800

 • VESIDA 6/S800 STUMDOMOS DURYS

  Dažytas stiklas su UV spauda – vienas geriausių VESIDA 6/S800 durų įsprūdos pasirinkimų.

  VESIDA 6/S800 STUMDOMOS DURYS
 • VESIDA 6/S800 stumdomos durys

  VESIDA 6/S800 stumdomosios durys ypač tinka minimalistinio stiliaus interjeruose.

  VESIDA 6/S800 stumdomos durys
 • VESIDA 6/S800 stumdomos durys

  Jūsų patogumui VESIDA 6/S800 stumdomąsias duris siūlome su rankenėlėmis.

  VESIDA 6/S800 stumdomos durys
 • VESIDA 6/S800 stumdomos durys

  VESIDA 6/S800 stumdomąsias duris galima pagaminti ir kampinės formos.

  VESIDA 6/S800 stumdomos durys
 • VESIDA 6/S800 stumdomos durys

  Norint interjere paslėpti spintą, VESIDA 6/S800 stumdomųjų durų sistema yra nepakeičiamas sprendimas.

  Dėl beveik nematomų rėmelių ir su sienų spalva suderintų įsprūdų spinta susilies su interjeru.

  VESIDA 6/S800 stumdomos durys
 • VESIDA 6/S800 stumdomos durys

  VESIDA 6/S800 stumdomųjų durų sistema dėl beveik nematomų rėmų yra tinkama stiklams su UV spauda.

  VESIDA 6/S800 stumdomos durys
 • VESIDA 6/S800 stumdomos durys

  VESIDA 6/S800 stumdomųjų durų sistema leidžia įrengti kampinę pertvarą.

  Dvejos VESIDA 6/S800 stumdomosios durys tobulai susijungia kampe be jokių papildomų profilių.

  VESIDA 6/S800 stumdomos durys
 • VESIDA 6/S800 stumdomos durys

  VESIDA 6/S800 stumdomųjų durų sistema dėl beveik nematomų rėmų tinkama dekoratyvinėms plėvelėms klijuoti.

  VESIDA 6/S800 stumdomos durys
 • VESIDA 6/S800 stumdomos durys

  Veidrodį arba nepermatomą stiklą galima montuoti iš abiejų durų pusių, todėl VESIDA 6/S800 sistema gali būti naudojama ne tik spintoms su stumdomosiomis durimis, bet ir interjero pertvaroms arba montuojamoms durims rūbinėje, kur jas galite naudoti iš abiejų pusių derindami skirtingas stiklo ar veidrodžio spalvas.

  VESIDA 6/S800 stumdomos durys
 • VESIDA 6/S800 stumdomos durys

  Atraminis rėmas ir medžiagos vizualiai paslėpti, tad durys tampa tikra kambario puošmena.

  VESIDA 6/S800 stumdomos durys
Dideli pokyčiai dažnai prasideda nuo labai paprastų sprendimų. Namai – tai vieta, kur norisi pabūti su savimi, netrukdomai pasvajoti ar tiesiog pailsėti. Natūralios žemės spalvos atpalaiduoja, primena atokvėpio minutes gamtoje. Chaosas didina nuovargį, o tvarka būtina tam, kad atgautumėte jėgas ir išliktumėte darbingi. Gera spinta – kambario puošmena, namų tvarkos garantas. Būtent VESIDA 6/800 padeda formuoti vientisą stilių dėl subtilaus nematomo rėmo, ją galima vaizdžiai įkomponuoti Jūsų kambario erdvėje, o jei reikia vizualiai praplėsti kambario ar biuro plotą – ji gali būti paslėpta interjere. Šios stumdomų durų sistemos centre yra tvirtas aliuminio rėmas, ant kurio uždedamas veidrodis, nepermatomas dažytas stiklas, stiklas su UV spauda arba ant stiklo priklijuojama dekoratyvinė plėvelė VESIDA 6/S800 stumdomos durys gali būti įprastos arba pakabinamos. Pakabinamos durys – ypač aktualios tiems, kas tausoja grindis, nenori jų brūžinti ar turi įsirengę grindinį šildymą. Pakabinamos spintos durys pasižymi tuo, kad bėgelis dedamas tik viršuje, todėl gali funkcionuoti ne tik kaip sieninės spintos dalis, jas patogu naudoti ir pertvaroms, pvz., tarp virtuvės ir valgomojo arba svetainės. Jei interjere trūksta spalvų, jį gali pagyvinti unikali spintos durų spalva. Šiuolaikinės technologijos labai prapletė stumdomų durų dizaino sprendimus. Gero interjero receptas – nepiktnaudžiauti spalvine gama. Galimi originalūs ir įvairūs medžiagų bei jų spalvų deriniai iš itin kokybiškų medžiagų, tinkantys Jūsų būstui. Specialistai pataria interjere nenaudoti daugiau kaip 3 spalvų ir faktūrų, galima eksperimentuoti ir žaisti jau pasirinktoje spalvinėje gamoje. Tai būtina siekiant spintos ir gyvenamosios erdvės vientisumo, būdingo šiuolaikiškiems interjerams. Išskirtinis spintos dizainas – pirmas žingsnis į didelius pokyčius Jūsų namuose, tvarkos ir harmonijos garantas. Subtilus interjeras, apgalvoti sprendimai padės sukurti jaukius, stilingus namus, o VESIDA 6/S800 stumdomos durys taps tikra kambario puošmena.

  • Ačiū už patarimus funkcionaliai išplanuojant spintos vidų ir parenkant durų dizainą.

  • Man vakar sumontavo drabužinę. Atėjau padėkoti Vesidos darbuotojams už labai funkcionaliai ir patogiai suprojektuotą ir kokybiškai pagamintą ir sumontuotą drabužinę. Joje viskas numatyta, ja patogu naudotis. Būtinai rekomenduosiu Jus savo artimiesiems ir draugams.

  • Jau 10 metų naudojamės jūsų gaminta spinta, jai nieko neatsitiko – detalės neatsilupo, briaunos neatšoko, stalčiai neiškrito, durys puikiai slankioja, malonu matyti ir tuos pačius darbuotojus. Taigi sugrįžome pas jus vėl.

  • Maloniai nustebino lanksti Vesidos kainų sistema.

  • Niekaip negalėjau apsispręsti dėl spintos konstrukcijos. Buvau pasikvietęs specialistus iš kelių įmonių. Jų pasiūlymai manęs neįtikino. Atvažiavo Vesidos konstruktorius. Aš pasinaudojau jo pasiūlymu, jo argumentai mane įtikino. Likau patenkintas, vertinu profesionalumą.

  • Pasidairius jūsų salone net galva susisuka nuo naudojamų medžiagų gausos. Ateidami galvojome,kad jau viską žinome,nes buvome ir kitur, tačiau tokios įvairovės niekur nematėme. Dabar teks viską apmąstyti iš naujo. Mes net negalvojome, kad vien tik durų gamyboje gali būti naudojama tiek įvairių medžiagų.

  • Esame patenkinti jūsų firmos gaminiais (stumdomosiomis pertvaromis ir spintomis ). Dėkojame už jūsų patarimus, bei kokybišką darbą.

  • Tikriausiai Vesidos staliai montuotojai yra su aukštuoju išsilavinimu? Darant bute remontą aš susidūriau su įvairiais darbuotojais. Jūsų montuotojai išsiskyrė ypatinga darbo ir elgesio kultūra.

  • „Įsirenginėju baldus naujame name. Man reikalingos kelios spintos ir drabužinės. Bute, kuriame gyvenu dabar, irgi Vesidos spintos, įrengtos prieš penkis metus. Kadangi jokių priekaištų neturiu, atėjau vėl į Vesidą. Čia tiek naujų medžiagų! Gerai, kad vadybininkė salone padėjo pasirinkti. Užsisakiau Vesidoje – firma sena, patikima, o baldai nauji, šiuolaikiniai.“

  • Mums labai patiko jūsų pasiūlytas drabužinės išplanavimas, net negalvojome, kad taip galima padaryti. Esame labai patenkinti. Super!

  • BALDŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

   BALDŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

   Tam, kad baldai ilgai tarnautų ir turėtų gerą vaizdą, rekomenduojame laikytis sekančių taisyklių: Kiekvienas baldų elementas turi savo paskirtį, jis…

  • KOKIUS RŪBUS PLANUOJATE LAIKYTI SPINTOJE?

   KOKIUS RŪBUS PLANUOJATE LAIKYTI SPINTOJE?

   PASKAIČIUOKITE, KIEK VIETOS REIKĖS JŪSŲ RŪBAMS! Šiame puslapyje rasite daug naudingos informacijos ir patarimų, kurie padės jums susikurti individualią „Vesida“…

  • KOMFORTO ZONOS: SPINTOS AUKŠTIS IR GYLIS

   KOMFORTO ZONOS: SPINTOS AUKŠTIS IR GYLIS

   Norint praktiškai ir ergonomiškai išplanuoti skirtingas spintos zonas, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Pavyzdžiui, svarbu atsižvelgti į jūsų ūgį, erdvės…

  • Neapsisprendžiate kokių baldų norite – pasikvieskite konstruktorių į namus!

   Neapsisprendžiate kokių baldų norite – pasikvieskite konstruktorių į namus!

   Į savo namus galite pasikviesti konstruktorių, patarsiantį, kaip geriausia išplanuoti savo būsto erdvę bei kokius baldus pasirinkti.

  • Kokios durys geriau tinka sieninei spintai? Stumdomos ar varstomos?

   Kokios durys geriau tinka sieninei spintai? Stumdomos ar varstomos?

   Apie sieninės spintos privalumus turbūt niekam nekilo abejonių? Sieninės spintos privalumai: Sieninė spinta dažniausiai įrengiama nuo grindų iki lubų, todėl…

  • Jei planuojate daryti remontą

   Jei planuojate daryti remontą

   Dar prieš pradedant remontą patartina išsirinkti vietą spintai. Sieninei spintai įrengti jokių apribojimų nėra – tinka laiptų apačia, vietos, kur…

  • Užsiregistruokite NEMOKAMAM matavimui
  • Ekspozicijos išpardavimas
  • Specialus pasiūlymas stumdomoms durims
  • 1 CM SPINTOS – UŽ KAVOS PUODELIO KAINĄ!