UNO sistema

 • UNO sistemos vidaus įranga

  Klientams, kurie vertina ne tik drabužinės funkcionalumą, bet ir stilių, siūlome tamsios bronzos, juodos ir sidabrinės spalvos UNO sistemas.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  Stalčių blokus drabužiams ir įvairiems daiktams sudėti gaminame pagal individualius poreikius.

  Klientui pageidaujant, komplektuojame stalčius su pritraukimo arba atmetimo funkcijomis.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  Kartelė su LED apšvietimu – ypač populiari tarp klientų, kadangi vienu metu atlieka dvi funkcijas: leidžia pakabinti drabužius ir sukuria jaukumą.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  Kaklaraiščių kabykla yra dar vienas patogus UNO sistemos daiktų saugojimo priedas.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  Patogus ir stilingas daiktų saugojimo būdas – diržų ir šalikų kabykla.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  Drabužinėje patogu turėti plačius UNO sistemos stalčius su minkštais įdėklais.

  Stalčiuose galima saugoti aksesuarus ir juvelyriką. Jie, klientui pageidaujant, gali būti rakinami.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  Klientams, kurie vertina ne tik drabužinės funkcionalumą, bet ir stilių, siūlome UNO sistemos tamsios bronzos spalvos vidaus įrangą ir tamsaus Palermo ąžuolo plokštę.

  Smulkiems daiktams saugoti rekomenduojame drabužinėje pastatyti komodą. Jos stalviršis taip pat gali atlikti stalo funkciją, pvz., rūbų lankstymui.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  UNO tamsios bronzos spalvos aliuminio sistemos stovai su lentynų laikikliais ir tamsaus Palermo ąžuolo plokštė sudaro tvirtą bei stilingą konstrukciją.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  UNO tamsios bronzos spalvos aliuminio sistemos stovai su lentynų laikikliais ir tamsaus Palermo ąžuolo plokštė sudaro tvirtą bei stilingą konstrukciją, kuri gali būti papildyta kabyklomis su LED apšvietimu.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  Idealus sprendimas – UNO sistemos drabužinėje įrengti kampinę kabyklą su LED apšvietimu, o virš kabyklos sumontuoti kampinę lentyną.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  Atsižvelgiant į kliento poreikius, UNO sistemos drabužinėje galima įrengti lentynas, įprastas arba kampines, kabyklas drabužiams su LED apšvietimu, stalčių ir lentynų blokus.

  UNO sistemos drabužinę siūlome atskirti pakabinamomis „AIR Syncro S1200ׅ“ stumdomosiomis durimis.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  Ištraukiama batų lentyna – labai talpi ir patogi.

  Lentyna gali būti paprasta arba su pritraukimo mechanizmu.

  UNO sistemos vidaus įranga
 • UNO sistemos vidaus įranga

  UNO sistemos ištraukiamos kelnių kabyklos ypatumas – specialia medžiaga aptraukti laikikliai, kurie išlaiko kelnes vienoje vietoje bei apsaugo jas nuo slydimo ir susiglamžymo.

  Ištraukiamos kelnių kabyklos gaminamos pagal individualius kliento matmenis ir turi pritraukimo funkciją.

  Kabyklos frontą galima pasirinkti iš plataus plokščių asortimento.

  Kelnių kabykla suteikia galimybę pakabinti net 9 poras kelnių.

  UNO sistemos vidaus įranga

Gera šiuolaikiška spinta arba drabužinė jau nebeįsivaizduojama be unikalios vidaus dizaino sistemos. Todėl labai svarbu, kad, rinkdamiesi spintą savo namams, nepamirštumėte ir „Vesidos“ klientų pamėgtos UNO sistemos. Kiekvienas esame pakankamai užimtas žmogus: lekiame, skubame, reikia atlikti kelis darbus vienu metu, tad buičiai nelieka laiko ir jėgų. Pasirinkus tinkamus baldus, namuose bus visada švaru, tvarkinga, nebereikės gaišti brangaus laiko, ieškant antrosios kojinės ar lyginant kelnes. Mat kiekvienas daiktas turės jam skirtą vietą. Bene labiausiai klientų pamėgta yra UNO sistema. Įvairaus dizaino baldai tiesiog reikalauja profesionalaus dizainerio konstruktoriaus patarimų, kuris žino visus naujų baldų privalumus. Vienas iš sistemos pranašumų – ištraukiama kelnių kabykla, kurioje tvarkingai galima sukabinti net 9 poras kelnių.  Pagrindinis jos ypatumas – specialia medžiaga aptraukti laikikliai, kurie išlaiko kelnes vienoje vietoje ir apsaugo jas nuo slydimo bei susiglamžymo. Ištraukiamos kelnių kabyklos gaminamos pagal individualius matmenis, puikiai integruojasi į spintą su stumdomomis durimis. Idealus sprendimas UNO sistemos drabužinėje įrengti kampinę kabyklą su LED apšvietimu, o virš kabyklos įrengti kampinę lentyną. Drabužinėje patogu turėti plačius UNO sistemos stalčius su minkštais įdėklais. Stalčiai pagal kliento pageidavimus gali būti rakinami, todėl juose patogu saugoti aksesuarus ir juvelyriką. Dėl plataus dekoro detalių pasirinkimo ir apgalvotų vidaus dizaino sprendinių baldai tampa itin patrauklūs. Pagal individualų užsakymą funkcionalioje drabužinėje derinami įvairūs elementai: ištraukiama lyginimo lenta, batų lentyna, pakabos ir pakabinamos detalės, šviečiančios kartelės, integruotas LED apšvietimas, originalios baldų rankenėlės ir kojelės, lentynų laikikliai, stovai ir ratukai mobiliems baldams. Įmonės „Vesida“ UNO sistema – tai ideali tvarka ir komfortas Jūsų namams.


  • Jau 10 metų naudojamės jūsų gaminta spinta, jai nieko neatsitiko – detalės neatsilupo, briaunos neatšoko, stalčiai neiškrito, durys puikiai slankioja, malonu matyti ir tuos pačius darbuotojus. Taigi sugrįžome pas jus vėl.

  • Esame nuolatiniai Vesidos klientai. Užsisakėme jau ne vieną spintą Vilniuje, todėl, kai prireikė spintų Palangoje, mes net neieškojome kitos firmos. Patinka greitas, profesionalus ir kokybiškas aptarnavimas.

  • „Įsirenginėju baldus naujame name. Man reikalingos kelios spintos ir drabužinės. Bute, kuriame gyvenu dabar, irgi Vesidos spintos, įrengtos prieš penkis metus. Kadangi jokių priekaištų neturiu, atėjau vėl į Vesidą. Čia tiek naujų medžiagų! Gerai, kad vadybininkė salone padėjo pasirinkti. Užsisakiau Vesidoje – firma sena, patikima, o baldai nauji, šiuolaikiniai.“

  • Mums labai patiko jūsų pasiūlytas drabužinės išplanavimas, net negalvojome, kad taip galima padaryti. Esame labai patenkinti. Super!

  • Pasidairius jūsų salone net galva susisuka nuo naudojamų medžiagų gausos. Ateidami galvojome,kad jau viską žinome,nes buvome ir kitur, tačiau tokios įvairovės niekur nematėme. Dabar teks viską apmąstyti iš naujo. Mes net negalvojome, kad vien tik durų gamyboje gali būti naudojama tiek įvairių medžiagų.

  • Niekaip negalėjau apsispręsti dėl spintos konstrukcijos. Buvau pasikvietęs specialistus iš kelių įmonių. Jų pasiūlymai manęs neįtikino. Atvažiavo Vesidos konstruktorius. Aš pasinaudojau jo pasiūlymu, jo argumentai mane įtikino. Likau patenkintas, vertinu profesionalumą.

  • Esame patenkinti jūsų firmos gaminiais (stumdomosiomis pertvaromis ir spintomis ). Dėkojame už jūsų patarimus, bei kokybišką darbą.

  • Ačiū už patarimus funkcionaliai išplanuojant spintos vidų ir parenkant durų dizainą.

  • Maloniai nustebino lanksti Vesidos kainų sistema.

  • Man vakar sumontavo drabužinę. Atėjau padėkoti Vesidos darbuotojams už labai funkcionaliai ir patogiai suprojektuotą ir kokybiškai pagamintą ir sumontuotą drabužinę. Joje viskas numatyta, ja patogu naudotis. Būtinai rekomenduosiu Jus savo artimiesiems ir draugams.

  • BALDŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

   BALDŲ NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

   Tam, kad baldai ilgai tarnautų ir turėtų gerą vaizdą, rekomenduojame laikytis sekančių taisyklių: Kiekvienas baldų elementas turi savo paskirtį, jis…

  • KOKIUS RŪBUS PLANUOJATE LAIKYTI SPINTOJE?

   KOKIUS RŪBUS PLANUOJATE LAIKYTI SPINTOJE?

   PASKAIČIUOKITE, KIEK VIETOS REIKĖS JŪSŲ RŪBAMS! Šiame puslapyje rasite daug naudingos informacijos ir patarimų, kurie padės jums susikurti individualią „Vesida“…

  • KOMFORTO ZONOS: SPINTOS AUKŠTIS IR GYLIS

   KOMFORTO ZONOS: SPINTOS AUKŠTIS IR GYLIS

   Norint praktiškai ir ergonomiškai išplanuoti skirtingas spintos zonas, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Pavyzdžiui, svarbu atsižvelgti į jūsų ūgį, erdvės…

  • Neapsisprendžiate kokių baldų norite – pasikvieskite konstruktorių į namus!

   Neapsisprendžiate kokių baldų norite – pasikvieskite konstruktorių į namus!

   Į savo namus galite pasikviesti konstruktorių, patarsiantį, kaip geriausia išplanuoti savo būsto erdvę bei kokius baldus pasirinkti.

  • Kokios durys geriau tinka sieninei spintai? Stumdomos ar varstomos?

   Kokios durys geriau tinka sieninei spintai? Stumdomos ar varstomos?

   Apie sieninės spintos privalumus turbūt niekam nekilo abejonių? Sieninės spintos privalumai: Sieninė spinta dažniausiai įrengiama nuo grindų iki lubų, todėl…

  • Jei planuojate daryti remontą

   Jei planuojate daryti remontą

   Dar prieš pradedant remontą patartina išsirinkti vietą spintai. Sieninei spintai įrengti jokių apribojimų nėra – tinka laiptų apačia, vietos, kur…

  • Specialus pasiūlymas stumdomoms durims
  • 1 CM SPINTOS – UŽ KAVOS PUODELIO KAINĄ!
  • Užsiregistruokite NEMOKAMAM matavimui
  • Ekspozicijos išpardavimas